Субота, 26.05.2018, 01:07
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дошкільний вік

Дошкільний вік – базовий етап фізичного, психічного та соціального становлення особистості дитини. Дошкільна освіта, як обов’язкова первинна складова частина безперервної освіти в Україні, спрямована на забезпечення різнобічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних психічних та фізичних особливостей, культурних потреб, набуття дітьми життєвого досвіду, вироблення умінь та навичок необхідних для подальшого навчання. Для реалізації цього завдання у Демидівському районі визнано пріоритетну роль дошкільної освіти та створення належних умов для її здобуття. Проводяться заходи, спрямовані на розширення мережі дошкільних навчальних закладів. Районною «Програмою розвитку дошкільної освіти на 2011-2017 роки», яку затверджено рішенням сесії Демидівської районної ради від 17.06.2011 року № 77 передбачається відкрити дошкільні навчальні заклади у селах Вовковиї та Рудка на базі діючих загальноосвітніх навчальних закладів.
Так, 6 лютого 2012 року головою Демидівської районної державної адміністрації В.Вінічуком було проведено у Рудківській ЗОШ І-ІІІ ступенів оперативну нараду за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації В.Романовської, сільських голів с.Рудка В.Погорілого та с.Ільпибоки І.Глуся, директора Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. Л.Гончарук, на якій було обговорено питання відкриття дошкільного навчального закладу «Ромашка» з короткотривалим перебуванням дітей на базі Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. у І кварталі 2012 року.
Станом на 07.02.2012 року проводяться ремонтні роботи по облаштуванню приміщення Рудківського дошкільного навчального закладу.    

 

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz