Субота, 26.05.2018, 01:05
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Популяризація здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом з метою в

На сьогоднішній день відмічається слабкий інтерес, насамперед, молоді до занять фізичною культурою та спортом, як наслідок слабке здоров'я школярів. Дана проблема є надзвичайно актуальною, остільки стосується близько двох третин підлітків. Профілактика захворювань, у тому числі через заняття спортом відіграє важливу роль. За результатами проведених медичних оглядів в 2012-2013 н.р. 6% учнів віднесено до спеціальної медичної групи. І з кожним роком спостерігається збільшення кількості учнів, які звільненні від занять фізичною культурою. Тому першочерговим завданням на сьогоднішній день є залучення до занять фізичною культурою та спортом як умога більшої кількості дітей. Адже це допоможе вирішити дві нагальні проблеми: поліпшення фізичного здоров'я дітей, зменшення згубного впливу вулиці на дитяче середовище. З цією метою в Демидівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – ліцей» на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» лікарем відповідальним за лікувальну фізкультуру та спортивну медицину Римар Ж.В. була прочитана лекція серед учнів на тему « Популяризація здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини» .

 Дітям у ігровій формі було роз’яснено що заняття спортом забезпечує їм правильний фізичний розвиток, формування у них відповідальності за своє здоров’я, профілактику шкідливих звичок, самореалізацію дитини і становлення її як особистості.

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz