Субота, 21.07.2018, 03:07
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Семінар-практикум керівників навчальних закладів та їх заступників

У нинішній складний період розвитку та вдосконалення освіти сучасна школа вимагає реорганізації управлінської діяльності, вироблення нових підходів до технологічного забезпечення навчального процесу. Розв’язання цих проблем потребує створення умов, за яких кожний керівник школи, учитель міг найбільш повно розкрити свої здібності, талант, набути навичок дослідницької роботи, розвивати ініціативу та здійснювати творчий пошук, використовувати досвід, наукові дослідження колег.

25 жовтня  2012 року у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів  та заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів. Проблема над якою працювали учасники семінару "Підготовка вчителя загальноосвітнього навчального закладу до професійно-педагогічної творчості в умовах освіти для сталого розвитку”. Метою семінару було  спрямування та підвищення рівня освіченості  адміністрації закладів та педагогів у питаннях сталого розвитку, виховання соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої особистості школяра, а також створення моделі школи випереджаючої освіти для сталого розвитку.

У рамках семінару провела презентацію  навчального закладу начальник відділу освіти В.Романовська, учасники мали можливість ознайомитися з базою навчального закладу, зокрема спортивним майданчиком та спортивним залом, географічним майданчиком, шкільним лісництвом.

В рамках обговорення теми семінару Рослюк Н.М., завідувач РМК розглянула питання  «Освіта для сталого розвитку: навчаємо для майбутнього сьогодні», де окреслила нові педагогічні методи, моделі та зміст освіти для сталого розвитку.

Директор Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Л. Чандик.  ознайомила  учасників із досвідом роботи навчального закладу з теми:«Створення умов для самореалізації особистості вчителя та учня в умовах сталого розвитку». Директор, учні та педагоги школи переконали всіх, що сільська школа забезпечує освіту для майбутнього, дає можливість самореалізуватися кожній дитині, формує систему ціннісних орієнтирів та моделей поведінки підростаючого покоління.

 Заступник директора Рудик В.П. провела інтерактивну педагогічну гру для членів семінару «Стратегія стійкого розвитку в освіті»», в ході якої було сформульовано основні стратегічні засади  розвитку вчителя сталого стилю життя.

Учасники семінару відвідали панораму відкритих уроків  з даної теми, мали змогу переглянути виступ учнів навчального закладу. Діти віршами і піснями розповіли про свою школу,  про ставлення людини до себе та довкілля, активну життєву позицію.

 Учасниками семінару були обговорені та прийняті рекомендації щодо створення умов для виконання освітою функцій випереджаючого чинника соціальних змін, інтеграцію принципів, цінностей та практики сталого розвитку у всі аспекти навчання та виховання.
Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz