Субота, 21.07.2018, 03:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Щоб сміялась здорова малеча

У цьому році Хрінницька сільська рада здобула перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Які зміни відбулися у ДНЗ «Сонечко» завдяки реалізації проекту «Об’єднаймося для допомоги «Країні Дитинства» ми поцікавилися безпосередньо у завідуючої Оксани Ківочук.
Оксано , яку мету Ви переслідували, коли бралися за написання проекту?
Дитячий садок – особливий заклад – це, по суті, друга оселя для працівників і дітей, а свою оселю завжди хочеться прикрасити, зробити затишною і теплою, не схожою на інші.
Перш за все, ми хотіли створити відповідні умови для збереження та зміцнення фізичного та психологічного здоров’я дітей, формування їх особистостей, розвиток творчих здібностей та нахилів,забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту, що є основною складовою діяльності нашого нашого закладу, направленою на реалізацію основних завдань дошкільної освіти в рамках впровадження нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича. Тож написання проекту було націлене на забезпечення усестороннього повноцінного розвитку дошкільнят, які проживають на території Хрінницької сільської ради шляхом створення дитячого ігрового майданчика. Загальна вартість проекту становить 66083грн.; сума Фонду Програми – 30653.00 грн.; внесок громади та партнерів – 35430 грн. Доля Хрінницької сільської ради і партнерів здійснюється силами громади. Крім реалізації проекту, з допомогою батьків зроблений допоміжний септик.
-Що ви маєте на увазі під висловом сили громади?
- Це усі небайдужі до розвитку дітей, які підтримують дошкільний заклад чи то матеріально чи реальними справами. Приємно, що жодна сім’я наших вихованців не стоїть осторонь проблем дитячого садка. Не дивлячись на осінні роботи, всі батьки по два-три дні прийняли участь у переобладнанні складського приміщення в тіньовий навіс (розбір стін, мурування та штукатурення), що дозволить організовувати дозвілля на свіжому повітрі при несприятливих погодних умовах, і однієї кімнати для зберігання спортивного та ігрового дитячого обладнання. Ще тривають роботи на території ДНЗ «Сонечко».
- А чи будуєте плани на майбутнє і які шанси їх виконання?
Ми плануємо створити свою «Школу під голубим небом», встановивши столики в тіньовий навіс, що дозволить в теплу пору року проводити заняття з грамоти, образотворчого мистецтва. Думаю, що при такій підтримці батьків, трудового колективу закладу, сільського голови В. М. Майдана, працівників відділу освіти є можливість у прийнятті участі в проектах, їх реалізації. Всі разом ми об’єднаємо зусилля для того, щоб кожний день перебування в дошкільному навчальному закладі став для дітей неповторним і казковим, а вдячністю для нас будуть щасливі оченята наших вихованців. Люди всі різні, але в нас, працівників дошкільного навчального закладу, є щось, що об’єднує – це професія, і не просто професія, а любов до дітей. Вона дає нам не тільки багато емоцій і стресів, неймовірне напруження, а й щасливі хвилини, коли сміється здорова малеча.
Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz