Четвер, 21.06.2018, 01:27
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відкриття навчальних кабінетів

Поліпшення якості шкільної  освіти, зокрема природничо-математичної, є необхідною умовою формування інноваційного суспільства та підвищення конкурентоспроможності економіки. Розвиток системи освіти потребує постійного оновлення технологій, прискореного впровадження інноваційних технологій, її швидкої адаптації до політичних, економічних та технічних змін у світі. В умовах становлення і розвитку високотехнологічного інформаційного суспільства в Україні виникає необхідність підвищення якості та пріоритетності шкільної природничо-математичної освіти, включення природничо-математичних предметів до навчальних планів усіх рівнів освіти, поліпшення природничо-математичної підготовки учнів.

 У відповідності до Концепції  Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти  на період до 2015 року схваленої розпорядженням Кабінетом Міністрів України від 27.08.2010 року № 1720 та рішенням Рівненської обласної ради від 22.07.2011 року №363, в обласному бюджеті було затверджено субвенцію місцевим бюджетам, на виконання програми забезпечення сучасними технічними засобами навчання природничих та математичних дисциплін, де було виділено 160 тисяч гривень. 10 сесією 5 скликання Демидівської районної ради від 29.07.2011 року № 98 на умовах співфінансування було виділено 16 тисяч гривень для придбання навчальних та мультимедійних засобів навчання для кабінету біології Демидівського   НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» та кабінету географії Боремельський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум».

13.12.2011 року головою РДА Вінічуком В.Д. та начальником відділу освіти В.В.Романовською відбулося відкриття цих кабінетів. За сприянням голови РДА у Боремельський НВК  в кабінет географії було придбано шкільні меблі. Головою РДА Вінічуком  В.Д.  було вручено, дирекції та вчителям вищезгаданих навчальних закладів, ліцензоване програмне забезпечення по всіх навчальних предметах.

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz