Субота, 26.05.2018, 01:10
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт про стан освітньої галузі Демидівського району за 9 місяців

      Протягом 9 місяців  2013 року відділом освіти райдержадміністрації проводилася робота, направлена на забезпечення належного  функціонування освітньої галузі району, яка була спрямована на виконання основних законодавчих документів про освіту та забезпечення  виконання прийнятих розпоряджень голови районної державної адміністрації і затверджених сесією районної ради цільових програм, рекомендованих на державному рівні.  

Видатки на освітню галузь за 9 місяців 2013 року  становлять 15348,0 тис. грн., із них  на заробітну плату використано 13630,0 тис.грн., заборгованості по виплаті заробітної плати, обов’язкових виплат до заробітної плати немає. Станом на 01.10.2013 року  забезпечено педагогічним працівникам виплату надбавки в розмірі 20 відсотків посадового окладу на весь обсяг навчального навантаження, що виконується працівником у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 року № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» та виплату відповідно до статті 57 Закону України «Про освіту» надбавки за вислугу років щомісячно, допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу при наданні щорічної відпустки.

Відповідно до завдань районної Програми розвитку дошкільної освіти  на 2011-2017 роки, охоплення дошкільною освітою становить 46%.  З 18.03.2013 року  переведено Вовковиївський дошкільний навчальний заклад /40 дітей/ , а з 27.09.2013 року Рудківський  ДНЗ /22 дитини/ із короткотермінового на повне перебування. Крім того, на виконання рішення двадцятої сесії Демидівської районної ради від 30.11.2012 року № 210 «Про реорганізацію Дублянської загальноосвітньої школи І ступеня під дитячий садок (нова редакція)» станом на 01.10.2013 року реорганізовано  Дублянську ЗОШ І ступеня у дошкільний навчальний заклад, що дозволить охопити дошкільною освітою 60 дітей, які проживають на території Демидівської селищної ради.

На сьогодні в мережу дошкільних навчальних закладів району входить 10 дошкільних закладів, в яких виховується 419 дітей, відповідно у сільській місцевості – 275. Організована робота з підготовки дітей 5-ти річного віку до школи: 70% таких дітей охоплено дошкільною освітою   у дошкільних навчальних закладах, для решти 30% організовано соціально-педагогічний патронат та консультативні пункти для підготовки дітей до школи.

В районі функціонує станом  на 01.10.2013 року 29 навчальних закладів,  в тому числі міжшкільна навчально-виробнича майстерня, 110 учнів із 5 навчальних закладів у  якій здобувають професію водія категорії «С»і «В». За договором між МНВМ і навчально-методичним центром  професійно-технічної освіти Рівненської області організовано навчання за фахом «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А».

             Для збереження права дітей з особливими потребами на здобуття загальної середньої освіти з урахуванням індивідуальних здібностей та обдарувань, стану здоров’я організована індивідуальна форма навчання в загальноосвітніх навчальних закладах. За індивідуальною формою навчання у 2013-2014 н.р. навчається   27 дітей з особливими потребами.  У всіх  28 навчальних закладах облаштовано пандуси.

               Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.09.2013 року № 190 « Про затвердження мережі загальноосвітніх шкіл району на 2013/2014 роки» організоване індивідуальне навчання для 29 учнів, які проживають у селах / коли  кількість учнів у класі становить менше 5 осіб/.  

                 Позашкільною освітою у поточному навчальному році охоплено 1006 учнів, що складає 57% від загальної кількості учнів, з них у Будинку творчості школярів – 677 /38%/, дитячо-юнацькій спортивній школі – 238 учнів /13%/. 

             При Будинку творчості школярів створено школу навчання активу районної ради старшокласників „Лідер”. Усього до роботи в дитячих організаціях залучено 70% школярів району.

             З 01.04.2013 року у Будинку творчості школяра відкрито гуртки туристсько-краєзнавчого та  натуралістичного напрямків. З 01.09.2013 року на базі вищезазначеного закладу відкрито художню студію образотворчого мистецтва та гуртки флористики.

                 У поточному навчальному році на обласному етапі турніру юних географів  збірна команда району зайняла ІІІ місце.

             У 2012-2013 навчальному році в ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України школярі Демидівського району зайняли 6 призових місця (відповідно 1-І,  1 – ІІ та 4 - ІІІ).

             У ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін в 2012-2013 навчальному році було отримано 21 призове місце, з них: 2 – І,  9 – ІІ, 10 – ІІІ. Протягом минулого навчального року 93 учні району стали призерами та переможцями Всеукраїнських та обласних конкурсів, олімпіад, змагань. Їх було відзначено грошовими  преміями під час проведення ініційованого головою райдержадміністрації районного свята «Зоряний олімп».

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 14.03.2012 року № 66 «Про районну цільову соціальну програму «Шкільний автобус» організовано підвіз  для 389 учнів та 58 педпрацівників, які проживають на відстані понад 3 кілометри від місця навчання та роботи. За рахунок використання бюджетних коштів вдалося організувати безоплатний підвіз для вчителів (100% від потреби), які потребують підвозу до місця роботи.

Перевезення за програмою «Шкільний автобус»здійснюється трьома шкільними автобусами та перевізниками різних форм власності. У серпні 2013 року відповідно до соціальних ініціатив Президента України В.Януковича за кошти державного бюджету було отримано третій шкільний автобус, який забезпечує підвезення школярів до Вовковиївського освітнього округу.

 Гарячим харчуванням у поточному навчальному році  охоплено 100% школярів,  учні  початкових класів та пільгових категорій забезпечено безоплатним харчуванням. Середня вартість обіду становить 4.50 грн. Для здешевлення харчування використовується продукція, вирощена на власних земельних ділянках загальною площею - 7  га.  

     Станом на 01.10.2013 року для покращення матеріальної бази навчальних закладів було:

  - виготовлено у Рівненському обласному бюро технічної інвентаризації технічні  паспорти на захисні споруди цивільної оборони (цивільного захисту) для 4 протирадіаційних укриттів навчальних закладів.

- виготовлено свідоцтва про право власності на нерухоме майно та землю  для Демидівського НВК.

-  придбано для Будинку творчості школярів комп’ютерну техніку та туристичне спорядження;

-  модернізовано внутрішні санвузли у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів;

-   встановлено біотуалети у трьох  навчальних закладах І-ІІ, І ступенів;

-  проведено проточну воду у Товпижинській ЗОШ І ступеня;

-  облаштовано парадні входи у Вовковиївській та Рудківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Товпижинській ЗОШ І ступеня;

- облаштовано тренажерний зал у Вербенській ЗОШ, тенісну кімнату – Малівській ЗОШ;

- облаштовано душові кімнати у Вербенській ЗОШ, та ін.

             Всього у системі освіти району працює 278 вчителів. Рівень укомплектованості керівними та педагогічними кадрами – 100%. Плинності кадрів немає. За віковим складом педагогічні працівники пенсійного віку становлять 15%. З повною вищою освітою – 100% педагогів. За кваліфікаційним рівнем вони розподіляються таким чином: 45% педагогічних працівників – з вищою кваліфікаційною категорією, 21% - спеціалісти І категорії. 56 - присвоєно звання "Старший вчитель", 18 - "Вчитель-методист". Педагоги нагороджені знаками МОНУ: 25 - "Відмінник освіти України", 1-  «А.Макаренко». 1 педагогу присвоєно звання «Заслужений вчитель України». 

На виконання Програми зайнятості населення в Рівненській області відділом освіти укладено угоди про співпрацю із Рівненським державним гуманітарним університетом, Відкритим міжнародним університетом розвитку людини "Україна", Дубенським педколеджем Рівненського державного гуманітарного університету, Рівненським економіко-гуманітарним університетом, Національним університет водного господарства та природокористування.  4 навчальні заклади району працюють у тимчасовому науково-дослідному колективі з проблеми: "Технологія організації пошукової діяльності в процесі формування вчителя як конкурентно спроможного фахівця” під керівництвом доктора педагогічних наук викладача Рівненського РДГУ Т.Дем’янюк.   За сприяння районного центру зайнятості у всіх загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІ та І-ІІІ ступенів встановлені профорієнтаційні термінали.

             Всього профільним навчанням у 7 загальноосвітніх навчальних закладах охоплено 176 учнів старшої школи (81%). Для поетапного переходу до профільного навчання школярів залучено до факультативних занять з предметів за вибором. В районі діють класи філологічного, історичного, фізико – математичного, інформаційно- технологічного профілів.  

Показник кількості учнів, що припадає на один комп'ютер становить 12, відповідно в міській місцевості – 14,  сільській – 11.  Усі загальноосвітні навчальні заклади І - III  та І-ІІ ступенів району у повному обсязі забезпечено НКК, відповідно відсоток забезпечення до потреби складає 82 /90 – місто та 80 – село/. За кошти районного бюджету було встановлено навчально-комп’ютерний комплекс у складі 6-ти комп’ютерів для Вербенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У всіх загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня облаштовано кабінети для викладання предмету «Сходинки до інформатики».

До мережі Інтернет підключено всі  комп’ютерні комплекси ЗНЗ І-ІІІ, І-ІІ ступенів та Боремельського НВК по радіоканалу також Демидівського НВК по ADSL доступу. Всім освітнім закладам району І-ІІІ  ступенів забезпечено безлімітний доступ до всесвітніх Інтернет-ресурсів. Відсоток підключення до Інтернету становить 100%.

Відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 04.03.2011 року № 156 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад області» переможцями щорічного обласного конкурсу стали проекти:

-                     Оснащення дошкільного навчального закладу с. Малево автономним теплопунктом;

-       Створення сприятливих умов для розвитку талантів і здібностей дітей селища в процесі діяльності Демидівського Будинку творчості школярів;

-       Об’єднаймося для допомоги «Країні Дитинства» Хрінницького ДНЗ;

21 травня 2013 року на території Малівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів було  відкрито  спортивний майданчик у рамках загальноукраїнського благодійного проекту «Клич друзів – граймо разом!», який проводився Фондом братів Кличків разом з Фундацією Кока-кола. Школярі отримали від організаторів Проекту сучасний обладнаний необхідним інвентарем спортивний майданчик площею в 200 кв.м.

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти

Демидівської райдержадміністрації                                                      В.Романовська
Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz