Вівторок, 06.12.2022, 09:21
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Щорічна традиція в Будинку творчості школярів

Будинок творчості школярів – це не лише позашкільний навчальний заклад, де діти зможуть здобувати певні творчі та фізичні  навики по напрямах, які вони обрали. Це невелика сім’я, яка об'єднує гуртківців різного віку, різних поглядів на життя та майбутнє, як своє особисто, так і країни загалом. В кожній сім'ї є свої традиції, яких неодмінно дотримуються. В нас теж є така традиція – відзначення Міжнародного Дня туризму, що відбулось 28 вересня на території закладу. Як завжди було шумно, весело, цікаво та змістовно. На святі були присутні: вчителі закладу, методист відділу освіти,науки, молоді та спорту - Олег Гусаревич та понад 100 вихованців різних гуртків. Ведучий свята Олег Зелінський розпочав захід з вітального слова,  привітавши всіх присутніх зі святом. Сценарій заходу був розроблений у формі гри-бесіди, де всі присутні могли брати участь в обговоренні. Таким чином було залучено велику  кількість вихованців до живого діалогу. На першому етапі була вікторина, де діти могли побачити наскільки вони обізнані в туристській сфері. Питання стосувалися походів, побуту туриста, спорядження, прикмет щодо погоди. Потім всіх гуртківців, що відвідують туристичні гуртки було посвячено в туристи з  проголошенням клятви туриста та нагороджено відзнаками «Я-турист». Далі естафету свята підтримали вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник В.В. Смаль), які показали невеличку сценку і заспівали пісню. Вихованці гуртка «Спортивний туризм», молодша і старша групи,  на чолі з своїми керівниками Олегом Зелінським та Марією Булигою танцювали флеш моб, який був присвячений святу туризму. Не встигнувши перевести дух, вихованці старшої групи «Спортивного туризму» показали майстер - клас з техніки пішохідного туризму. На завершення свята, директор Будинку творчості школярів Людмила Гусаревич, вручила  подяки найактивнішим вихованцям, які були адресовані їх батькам за хороше виховання своїх дітей, розуміння та співпрацю з нашим закладом. Після чого в нас був імпровізований привал: вчителі закладу трудилися на польовій кухні, щоб почастувати усіх присутніх туристичним обідом, приготовленим на вогнищі. Після такого активного відпочинку всі зголодніли і з нетерпінням чекали на свою чергу біля польової кухні.

Свято закінчилося, але дух туризму, який ми старалися передати, буде ще довго жити в серцях наших вихованців і гріти їх теплом від спогадів про цей день. Варто відмітити, що з року в рік до лав туристів вступає все більше і більше учнів. Це свідчить про популярність гуртка і закладу, оскільки саме тут виховується екологічна свідомість, фізична витривалість, прагнення досягнення  поставленої мети та поглиблюються знання з краєзнавства рідного краю.

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2022
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz