Неділя, 20.08.2017, 18:32
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ»

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, плану масових заходів на 2015 рік, наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 26.05.2015 року №311 «Про проведення обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ» серед учнів навчальних закладів» та з метою формування почуттів патріотизму в дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, виявлення нових обдарувань 13 жовтня 2015 року на базі районного Будинку культури відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ». У фестивалі-конкурсі прийняли участь 40 учні із 9 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Враховуючи висновки журі фестивалю-конкурсу:

1.Визначити переможцями  І віковій категорії серед солістів та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

І місце – А. Базилюк «Барви рідної землі» (Боремельський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-колегіум»);        

ІІ місце – І. Фінюк «Мій рідний край» (Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – Д. Пилип’юк «Українська вишиваночка» (Княгининська ЗОШ І-ІІІ ст.).

 

2. Визначити переможцями у ІІ віковій категорії серед солістів та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

І місце –  А. Шаблій «Синьоокий край» (Боремельський НВК).

ІІ місце – О. Кисіль «Думи мої» (Демидівський НВК)

ІІІ місце – М. Гончарук «Україна-мати» (Рудківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

                 Д. Булига «Розкажу про Україну» (Княгининська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 

3. Визначити переможцями у ІІІ віковій категорії серед солістів та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

І місце –  М. Косюкевич «Свіча» (Малівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

ІІ місце – О. Гайдамака «Пісня про Україну» (Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 

4. Визначити переможцями серед дуетів та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

І місце – А. Денисовець, А. Шаблій «Діти України» (Боремельський НВК);

ІІ місце – М. Гончарук, О. Дидиренко «Славні козаченьки» (Рудківська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – О. Карпюк, П. Хмарук «Ми - козаки» (Демидівський НВК)

 

5. Визначити переможцями серед ансамблів та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

І місце – «На світанку» ансамбль Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»;

ІІ місце – «Реєстрове козацтво» ансамбль Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»;

ІІІ місце – «Країно моя» ансамбль Золочівської ЗОШ І-ІІ ст.

 

6. Визначити переможцями серед квартетів та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

І місце – «Україна мати» квартет Малівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz