2015-2016 навчальний рік
Турнір юних правознавців - 3 місце
1.Гергусь Евеліна – 11 клас Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
2.Ткачук Яна – 10 клас Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
3.Масюк Марія – 11 клас Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
4.Холод Роман - 11 клас Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5.Чудік Михайло – 11 клас Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
Турнір юних географів - 3 місце
1.Харкевич Руслан - 11 клас Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2.Гергусь Евеліна - 11 клас Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
3.Овчарук Тетяна - 11 клас Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
4.Шмідт Марія – 11 клас Вербенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5.Томілович Наталія - 10 клас Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Турнір юних істориків - 3 місце
- Ткачук Яна - Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
- Молочій Катерина - Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
- Міщенко Юлія - Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
- Каплун Тетяна - Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Холода Романа - Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Результати ІІІ (обласного) етапу всеукраїнської олімпіади
з базових дисциплін
№
|
ПІП учня
|
предмет
|
клас
|
місце
|
Школа
|
Вчитель
|
1
|
Гончар Юрій Михайлович
|
географія
|
10
|
2
|
Боремельський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-колегіум"
|
Прадюк Віктор Олександрович
|
2
|
Рослюк Еліна Борисівна
|
французька мова
|
10
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Пащук Олександра Володимирівна
|
3
|
Вальчун Юрій Олександрович
|
ІКТ
|
10
|
2
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Полуян Леонід Леонідович
|
4
|
Вальчун Юрій Олександрович
|
математика
|
10
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Сорочинська Неля Аркадівна
|
5
|
Вальчун Юрій Олександрович
|
фізика
|
10
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Березюк Василь Олександрович
|
6
|
Вальчун Юрій Олександрович
|
інформатика
|
10
|
2
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Вальчун Олександр Дмитрович
|
7
|
Цимбалюк Іван Володимирович
|
інформатика
|
8
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Вальчун Олександр Дмитрович
|
8
|
Радченко Андрій Сергійович
|
інформатика
|
8
|
2
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Вальчун Олександр Дмитрович
|
9
|
Ніколайчук Андрій Богданович
|
інформатика
|
11
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Вальчун Олександр Дмитрович
|
10
|
Чудік Михайло Іванович
|
інформатика
|
11
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Вальчун Олександр Дмитрович
|
11
|
Погранична Вікторія Ярославівна
|
історія
|
8
|
3
|
Вовковиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району
|
Романовська Валентина Володимирівна
|
12
|
Дикса Лєна Вікторівна
|
Українська мова та література
|
9
|
3
|
Вовковиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району
|
Коновальська
Галина Степанівна
|
13
|
Галабузін Віталій Олександрович
|
Трудове навчання
|
10
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Юхимчук Василь Дмитрович
|
Результати ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Малої академії наук
№
|
ПІП учня
|
секція
|
клас
|
місце
|
Школа
|
Вчитель
|
1
|
Рослюк Еліна Борисівна
|
Французька мова
|
10
|
2
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Пащук Олександра Володимирівна
|
2
|
Вальчун Юрій Олександрович
|
Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
|
10
|
2
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Вальчун Олександр Дмитрович
|
3
|
Сацько Вікторія Михайлівна
|
Літературна творчість
|
10
|
3
|
Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Якимович Галина Єрофіївна
|
4
|
Міщенко Юлія Миколаївна
|
Фольклористика
|
10
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Рослюк Галина Іванівна
|
5
|
Золотухіна Анастасія Олексіївна
|
Географія та ланшафтознавство
|
9
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Шепелюк Надія Ульянівна
|
6
|
Овчарук Тетяна Володимирівна
|
Теоретична фізика
|
11
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Романцев Михайло Миколайович
|
Результати Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді «Ліси для нащадків»
№
|
ПІП учня
|
клас
|
місце
|
Школа
|
Вчитель
|
1
|
Петрук Андрій Романович
|
10
|
1
|
Учнівське лісництво «Діброва»
Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Лещук Сергій Степанович,
Яконюк Лариса Ростиславівна
|
2
|
Гайдамака Ольга Миколаївна
|
11
|
3
|
Каплун Тетяна Ігорівна
|
11
|
Результати обласного етапу фестивалю- конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ»
№
|
ПІП учня
|
клас
|
місце
|
Школа
|
Вчитель
|
1
|
Костюкевич Маргарита Миколаївна
|
11
|
3
|
Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Міркевич Вячеслав Петрович
|
2
|
Нечай Яна Іванівна
|
11
|
3
|
Котяй Олександр Миколайович
|
10
|
4
|
Кондратюк Олександр Петрович
|
11
|
Результати обласного етапу конкурсу учнівської творчості
ім. Т.Шевченка
№
|
ПІП учня
|
клас
|
місце
|
Школа
|
Вчитель
|
1
|
Цимбалюк Анна
|
5
|
3
|
Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"
|
Шаблій Оксана Олександрівна
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Результати обласного етапу конкурсу читців-декламаторів
«Поліські пересмішники»
№
|
ПІП учня
|
клас
|
місце
|
Школа
|
Вчитель
|
1
|
Пилип’юк Діана
|
5
|
3
|
Вербенська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Зозуля Олена Василівна
|
Результати XIІ обласного конкурсу екологічних колективів
№
|
ПІП учня
|
клас
|
місце
|
Школа
|
Вчитель
|
1
|
Радченко Андрій Сергійович
|
8
|
2
|
агітбригада «Аквавіта» Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей»
|
Бондаренко Валентина Григорівна
|
2
|
Гринчук Юлія Сергіївна
|
8
|
3
|
Карпюк Ірина Володимирівна
|
9
|
4
|
Полуян Олеся Вікторівна
|
8
|
5
|
Карпюк Олександр Володимирович
|
7
|
6
|
Янжура Олександр Ігорович
|
9
|