Вівторок, 22.05.2018, 20:47
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хороший старт – запорука успішного фінішу

28 років вчителем фізичної культури і спорту працює Віктор Кошулько. Відразу ж після закінчення строкової служби він переступив поріг Вербенської школи і з тих пір навчає учнів фізичної підготовки. Тож яка роль вчителя у фізичному вихованні та розвитку учнів і розповів нам Віктор Андрійович.

 Фізична культура – це складова частина культури, пов'язана з системою фізичного виховання, організації спорту, потрібних для фізичного виховання і спорту, раціональної організації активного відпочинку. Діяльність вчителя фізичної культури та спорту базується на соціальних ініціативах Президента України «Діти – майбутнє України», програмних нормативах міністерства освіти, де ставиться завдання – навчити, розвинути і виховати із збереженням та зміцненням здоров’я дітей. Завданням вчителя є і слідкування за дотриманням санітарних і гігієнічних вимог, що без відповідної матеріально-технічної бази зробити дуже складно. Мені в цьому плані жалітися нічого, так як у нашому навчальному закладі завдяки голові райдержадміністрації В.Д.Вінічуку, начальнику відділу освіти В.В. Романовській, директору школи Л.В.Гогой, ПП «Агро-Експрес-Сервіс», моїм колегам: В.С.Німчуку, В.П.Шмідту, М.І.Регуличу, О.В.Романюку, В.Д.Гогою, М.С.Стрихарському створено необхідні умови. Діти мають можливість займатися фізкультурою та спортом у відремонтованому спортивному залі, покращувати фізичні дані у тренажерному залі, до їх послуг добротні сучасні душові та санвузли.

 На перший погляд, робота вчителя фізкультури одноманітна та непримітна. Насправді ж заняття спортом викликають багато позитивних емоцій, підвищують соціальну і трудову активність людей, задоволення їх моральних, естетичних та творчих запитів, командні ігри привчають до організованості, дисципліни та злагодженої колективної співпраці. Якщо вдасться розвинути інтерес до виконання фізичних вправ, виховати любов до різних видів спорту, тоді в нас будуть і спортивні досягнення, і сильні команди, і потужні спонсори. Ті навички, які дитина здобуде в школі стануть їй у пригоді протягом усього життя. Учні, гарно підготовлені, проявляють себе і після закінчення навчального закладу. Приємно, наприклад, що випускник 2012-2013 навчального року Сергій Лабно, уже студент Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім.Т.Г.Шевченка, підтвердив оцінку 12 з фізичної культури і при незалежному тестуванні набравши 194 бали із 200 можливих; випускниця Наталія Рижук виступає за збірну з легкої атлетики Тернопільського медичного коледжу; переможці обласних змагань із ВПУ-25 – теж наші випускники; основу команди з футболу, яка нещодавно боролася за кубок району складають теж наші колишні учні. Усі вони мали хороший старт зі школи, гарні оцінки з фізкультури, а отже і відповідну фізичну підготовку.

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz