Субота, 21.07.2018, 03:21
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Огляд -конкурс драматичних колективів «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

 5 квітня на базі Демидівського НВК пройшов районний огляд-конкурс драматичних колективів «З Україною в серці». Конкурс у якому взяло участь 9 драматичних колективів, ставив за мету пошук особистостей, що займаються драматичним жанром, піднесення рівня виконавської майстерності самодіяльних акторів, якості музичного і технічного оформлення, популяризацію театрального мистецтва серед учнів, удосконалення режисерської постановки в пошуку нових форм. За умовами конкурсу програми виступів складалися з багатоактних п’єс класиків драматургії, театральних інсценізацій до відзначення ювілеїв: 200 - річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка,  народної артистки України Марії Заньковецької.

            Варто відмітити, що з року в рік драматичні колективи Малівської ЗОШ,  Демидівського НВК, Золочівської ЗОШ, Рудківської ЗОШ демонструють високу виконавську майстерність, ретельно підходять до добору репертуару, удосконалюють режисерські постановки. Особливо хочеться відзначити драматичний колектив Вовковиївської ЗОШ, який у цьому році показав високу майстерність, запропонувавши до уваги глядачів уривок з опери С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» .

         Основу репертуару драматичних колективів становили твори Т.Г.Шевченка «Тополя», «Назар Стодоля», «Наймичка».

         Журі відмітило, що учасники районного огляду-конкурсу драматичних колективів створили цікаві своєрідні, яскраві образи: Волох В. – образ Хоми Кічатого,  Чекан Ю.-  образ Стехи, Новіцька Т.- образ дівчини-тополі, Чайковський М. – образ малого Тараса,  Василюк В.-  образ малого Тараса, Якимович О.- образ дівчини-тополі,  Шарун І.- образ Ганни, Коротинський О.- образ Кобзаря і т.д.

 Неперевершено звучали арії з опери С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» у виконанні Невідомського В.(Іван Карась),  Маргосюк  Я. (Одарка), Міркевич А.(Оксана), Петрука А.(Андрій).
 

       Журі переглянувши всі постановки місця розподілило так:

  Гран-прі конкурсу – Вовковиївська ЗОШ за постановку музичного твору - опери С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» та Золочівська ЗОШ за найкращу режисерську постановку за мотивами Б.Стельмаха «Тарас».

1 місце – колектив Демидівського НВК, колективи Малівської 

2 місце - колектив Княгининської ЗОШ;  колективи Рудківської ЗОШ

 3 місце – колектив Хрінницької ЗОШ ,  Вербенської ЗОШ та Боремельського НВК.

Конкурс пройшов  цікаво, захоплюче, весело.


 


 


 


 

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz