П`ятниця, 27.04.2018, 09:52
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Призер Президентської стипендії

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.09.11 року №1073 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2010-2011 навчального року» серед 270 учнів України ,  відповідно 6 -  представники Рівненської області  є Бончковський Олександр - учень 11 класу Боремельського НВК «ЗОШ I-II ст.-колегіум», який  із 01.09.11 р. по 01.09.12 р. за рахунок коштів, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України у Державному бюджеті на 2011-2012 роки буде отримувати стипендію Президента України у розмірі 1 тис.грн. щомісячно.

Відповідно до вищеназваного документу було призначено 3 стипендії у галузі  географії, серед них  і Бончковському Олександру, який на ІУ етапі Всеукраїнської олімпіади  зайняв 2 місце, відповідно набравши 79 балів.          

Крім того, відповідним наказом Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Д.Табачника  призначено стипендію і для вчителя географії Боремельського НВК «ЗОШ I-II ст.-колегіум» Парадюка Віктора Олександровича, який підготував призера ІУ етапу Всеукраїнської олімпіади.

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz