Неділя, 22.04.2018, 03:46
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"І тільки пам'ять не сивіє"

Історія - це людська пам'ять. Вона нічого не забуває: ні доброго, ні поганого, все в неї на обліку, все передається з віку у вік. На всі часи, на всі покоління запам'ятається людьми війни. Вони завжди - прокляття, вони завжди - біль людський. Серед особливо трагічних в історії воєн є Друга світова війна, страхітлива навала фашистських розбійників, яка закінчилася глибокою поразкою, заслуженою розплатою для тих, хто її розпочав.

У жовтні цього року на календарі 70-річчя від дня звільнення України від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цієї дати у нашому закладі відбулася науково-практична конференція та літературно-мистецьке свято "І тільки пам'ять не сивіє". Особливо змістовною, пізнавальною була саме науково-практична конференція, організована вчителем історії Миколою Рудковським для учнів 10-11 класів. Конференцію відкрив директор закладу О.Д. Вальчун, учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на фронті війни.

Із цікавими повідомленнями виступили учні закладу Іванна Холявська, Олеся Онищук, Ірина Галабузіна, Евеліна Гергусь, вчителі  історії М.В. Смаль, М.В. Стасюк, вчитель української мови і літератури Л.М. Онищук. Бібліотекар закладу  В.Є, Юхимчук організувала змістовну тематичну виставку і презентувала учням видання, які стосуються подій Другої світової війни. Не менш цікавою і змістовною була година історичної пам'яті "І тільки пам'ять не сивіє", проведена учнями 11-А класу та класним керівником В.Г. Бондаренко.  Одинадцятикласники  через виразне читання віршів, уривків прозових творів, малюнки, змістовно скомпоновані слайди і підібрані музичні твори зуміли донести до сердець учнів біль втрати, страждань і розлуки, які принесла Друга світова війна і війна, яка ведеться сьогодні на сході України. Пам'ять про героїв буде вічно жити в серцях молодого покоління, адже ніхто не забутий, ніщо не забуте.

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz