Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сімейні перегони. Три покоління

19 жовтня 2014 року на Рівненщині стартував V сезон обласної спортивної гри "Сімейні перегони. Три покоління", особливістю якого цьогоріч є участь у спортивних змаганнях не тільки батьків та дітей, а й бабусь та дідусів. Цього року наш район приймав команд з Млинівщини, Радивилівщини, Дубенщини та міста Дубно. Спортивне свято відбулося на базі Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей».На святі був присутній начальник відділу освіти, молоді та спорту Демидівської РДА  Стасюк В.О.  Проте на змагання прибули лише команди Млинівського , Дубенського та Демидівського району. У змаганнях, що складались з трьох естафет та ребусів на спортивну тематику, наша команда показала хороші результати . За результатами змагань наша сім’я  Салецьких посіла друге призове місце та поступилася лише одним балом  переможцям  змагань  -     сімї  з Млинівського району.  Переможці та призери змагань були нагороджені  кубками, медалями та грамотами Рівненського обласного комунального закладу «Обласний центр  фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».