Субота, 26.05.2018, 01:14
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вчителі змагались у спортивних дисциплінах

Коли у школах районум спливали дні весняних канікул, вчителі не лише шліфували граніт науки до появи дітей у класах, але й вправ­но відточували свою майстерність у володінні м'ячем та вміння стра­тегічно мислити у настільній грі. Поштовхом для цього стало ба­жання освітян позмагатися між собою на вправність у спортивних дисциплінах, прийнявши участь у великому і знаменному спортив­ному святі - IX районній спарта­кіаді серед працівників освіти.

Вчителі незалежно від предмету, якому навчають, здобували пер­шість у змаганнях з волейболу, футболу, тенісу та інтелектуаль­них видів спорту - шахів та ша­шок. Відбувалося це у спортивно­му залі Демидівського ліцею.

Вже за традицією свято розпо­чалося із спортивного параду та підняття Державного Прапора України. Командуючий парадом Олександр Карпук чітко здав ра­порт голові районної ради проф­спілки працівників освіти Аллі Фещук. За під­сумками змагань з волейболу  серед чоловічих команд ІІ місце посіли викладачі БТШ, а у фінальному матчі вчите­лі Вовковиївської ЗОШ здобули перемогу над тренерами ДЮСШ, до складу їх команди увійшли працівники районного відділу освіти. Помірялася силами у цьо­му виді Спорту і слабка половина людства. Свою майстерність і не­переможність продемонстрували волейболістки Демидівського ліцею, які залишили позаду своїх суперників Хрінничан.

За право називатися майстром шахової стратегії змагалися як чоловіки, так і жінки. Кожен із учасників жадав перехитрити свого суперника, адже жертву­вав сильною фігурою для отри­мання активної позиції. Але із усіх ерудованйх найкращими у цій дисципліні стали: І місце - Л.Полуян (Демидівський ліцей); II місце - Ю.Котовський (Хрінниць- ка ЗОШ); III місце - Р.Макарчук (Рудківська ЗОШ). Жінки у цій грі не мілко плавали, а теж, як чоловіки, робили фігурами силь­ні шахові ходи. Титул «найкраща шахістка» здобула М.Погранична (Рудківська ЗОШ). її суперни­цею та срібним призером стала (Княгининська ЗОШ). Одночасно із шаховими пройшли і поєдинки із шашокю

Охочих «піти у дамки», зробивши лише декілька ходів, і цим вирвати із рук суперника перемогу, назбиралося багато. Та, як кажуть - не всім це ста­ло по зубах. Перше місце серед чоловіків здобув О.Котовський (Хрінницька ЗОШ), а його супер­никами були В.Стасюк (Деми­дівський ліцей) та А.Столярчук (ДЮСШ). Серед жінок у грі над Г.Томілович (ДЮСШ) домінува­ла О.Кашпрук (Хрінницька ЗОШ).стільному тенісі серед чоловіків не було рівних І.Заклинському (Глибокодолинська ЗОШ), а серед жінок - К.Іщук (Хрінницька ЗОШ). Окрім цього відбулася футбольна зустріч в якій команди ДЮСШ та БТШ об'єднали свої сили та ви­грали у команди Демидівського ліцею за яку також грали праців­ники відділу освіти.

За результатами усіх змагань IX спартакіади працівників освіти у загальному заліку найбільше переможних балів отримала Хрін­ницька ЗОШ, таким чином здо­була лідерство над Демидівським НВК. Третє і четверте місце розділили ДЮСШ районного відділу освіти та Вовковиївська ЗОШ.

Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz