Субота, 21.07.2018, 03:20
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Демидівська районна державна адміністрація        Відділ освіти

Про нас

Демидівський район

Авторизація
Реклама
Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини Освіта Рівненщини
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Завершення реконструкції ДНЗ в с. Малево

25 вересня 2013 року в супроводі заступника начальника відділу освіти Демидівської райдержадміністрації Смаля В.В. з робочим візитом у Малівському ДНЗ «Барвінок» побували голова Демидівської райдержадміністрації Вінічук В.Д. та перший заступник голови райдержадміністрації Гусаревич М.А. по питанню завершення реконструкції закладу. Завідуюча дитячим садочком Котяй Н.М. повідомила, що заклад функціонує з лютого 2009 р. і розташований в приміщенні Малівської ЗОШ І – ІІІ ст. Він розрахований на 24 посадочних місць. Всі діти 5-ти річного віку охоплені дошкільною освітою. В Малівському дошкільному закладі фінансування проводиться згідно кошторису. Заклад працює за короткотривалим перебуванням. ДНЗ працює за програмою «Впевнений старт».
На території Малівської сільської ради розташований стаціонарний дошкільний навчальний заклад в якому вже на даний час закінчується капітальний ремонт. У 2013-2014 р. плануємо його відкриття. Для садочка були придбані меблі: столики, кріселка, обладнання до сантехніки, посуд, ванна плитка. Планується біля садочка зробити спортивний майданчик. Володимир Дмитрович Вінічук зазначив, що виконуючи соціальні інціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича влада в районі дбає про розвиток дошкільної освіти. Тому уже в найближчий час потрібно завершити реконструкцію дошкільного навчального закладу «Барвінок» діти із пристосованого приміщення повинні бути переведенні в стаціонар.
А пріоритетним завданням дошкільного закладу повинно стати збереження психічного і фізичного здоров’я дітей та підготовка їх до подальшого життя у соціумі. На завершення свого візиту головою Демидівської райдержадміністрації були дані конкретні доручення по завершенню облаштування ДНЗ «Барвінок».
Єдина країна

Блог
"https://vk.com/id260766730"

Годинник
Події та свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар
Інформація
"http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1d/Demydv_s.png/92px-Demydv_s.png"

.....Д Е М И Д І В К А...... Демидівський район

Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz